Biz Kimiz?

Bizler Ottoman grubun bir parçasıyız. 25 yıllık tecrübenin yanında ,yeni nesil anlayışı ile tekstil sektörüne hizmet veriyoruz. Boya ve baskı performansında farkındalık arayan tekstil üreticilerininn çözüm ortağıyız.

Boyalı kumaş kapsamında aylık ortalaması 1200 Ton olan ve yapısında 27 jet, 6 ram, 2 Kalender, 2 Zincirli Sanfor, 1 Kauçuk Sanfor, 1 Serbest Kurutma, 1 Gaze, 1 Şardon, 1 Liza, 1 Makas, 4 Yaş Açma, 1 Aerobin, 1 Kade, 1 Elnino Makinesi bulunduran Ottoman Boyahanesinin bünyesinde bulunuyoruz. Böylelikle müşterilerimize hem hızlı hem çeşitli hem de yüklü metrajlarda hizmet verebiliyoruz.

Boyalı kumaş hizmetimiz dışında Baskılı kumaş hizmetimiz de bulunmaktadır. Metraj sıkıntısı olmaksızın 2 Rotasyon, 2 Dijital, 1 Transfer Baskı, 4 Kağıt Baskı, 2 Fikse Makinesi, 1 açık en yıkama makineleri ile hız kesmeden müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

En son teknolojilerin kullanıldığı tesislerimizde, tecrübeli ve kaliteli kadromuzla üretim yaparken, önceliğimiz doğayı ve çevreyi korumaktır ve Grup olarak mütevazi olamayacağımız tek konu üretirken çevreye olan saygımızdır. Bu anlayışımız yasalar öngördüğü için değil, çevreciliğin bizim için bir yaşam biçimi olduğundandır. Biz size renkler ve desenler dünyasını sunarken, bunu mavi gezegenimizi griye çevirmeden başarmanın gururu içindeyiz. Uluslararası ve ulusal üretim denetleme kuruluşlarından ciddi denetlemeler sonucunda aldığımız akredite belgeleri ve sertifikalar, sürdürebilir çevrecilik anlayışımızın beyaz sayfalarıdır.

Hayallerinizin renklerini, desen koleksiyonlarımızı ve size özgü de üretebildiğimiz desenleri sizlere sunmaktayız. En yüksek teknolojinin kullanıldığı boya ve baskı imkanlarımızın ürünlerinize değer katacağını biliyoruz.

Sizlere renkler ve desenler dünyasını yeniden birlikte keşfetmeyi teklif ediyoruz.